• info@rsplus.cz

RallySafety+ v novém kabátě

Rally
Na začátku naší práce jsme si řekli, že chceme vytvářet amatérský automobilový sport, který se bude co nejvíce podobat skutečné rally. Zejména proto, aby si závodníci mohli osahat reálné podmínky a vyzkoušet si jak to doopravdy funguje. Proto vám nyní představíme několik novinek, které jsme si pro vás připravili. Co váš čeká a nemine? Práce s itinerářem, časové kontroly, počítání časů, penalizace, skutečná obtížná rallyová rychlostní zkouška a mnoho dalšího.

Web
Jak jste si již mohli všimnout, vytvořili jsme nový web! Na kterém se nejen můžete nově online přihlásit do závodu, ale také vám jehož prostřednictvím budeme podávat reporty, výsledky, fotografie a videa ze závodů. Mimo jiné se tu budete moci dočíst co se děje ve světě motorsportu.

Rozšíření našeho týmu o nové kolegy
Náš tým se posílil o dva nové členy, o web designera Matěje a o grafičku Markétu. Díky těmto lidem se můžete těšit na velice pestré materiály, například ručně kreslenou úvodní stranu itineráře, tématická loga, a aktuálně hlavně logo našich závodů!

Limitovaná edice triček
V rámci II.RallySafety+ CUP jsme si pro vás připravili „něco na památku“ . Budeme vám již brzy na našich facebookových stránkách nabízet originální trička, které si budete moci objednat.